Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Comment
ug: ئىنكاس
