Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Active
vi: Hoạt động

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Queue
vi: Hàng đợi
