Track Usages (1.0.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Active
bs: Aktivan

en: Comment
bs: Komentar
