Track Usages (1.0.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva

en: Comment
eo: Komento

en: Bundle
eo: Fasko
