Track Usages (1.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Active
et: Aktiivne

en: Comment
et: Kommentaar

en: Configurations
et: Seaded

en: Bundle
et: kogum

en: Block Content
et: Ploki sisu

en: Link field
et: Lingi väli

en: Entity reference
et: Olemi viide

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Plugin ID
et: Plugina ID
