Track Usages (1.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Active
pl: Aktywne

en: Comment
pl: Komentarz

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Queue
pl: Kolejka

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Block Content
pl: Zawartość bloku

en: New configuration
pl: Nowa konfiguracja

en: Block field
pl: Pole bloku

en: Link field
pl: Pole odnośnika

en: Module settings
pl: Ustawienia modułu

en: Entity reference
pl: Referencja do encji

en: Entity types
pl: Typy encji

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
