Track Usages (1.0.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Active
ro: Activ

en: Comment
ro: Comentariu

en: Bundle
ro: Pachet

en: Block Content
ro: Conținutul blocului

en: Link field
ro: Câmp de tip legătură

en: Module settings
ro: Setările modulului

en: Entity reference
ro: Referință entitate

en: Entity types
ro: Tipuri de entități

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
