Track Usages (1.0.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Comment
sr: Коментар

en: Bundle
sr: Пакет

en: Block Content
sr: Садржај блока
