Activity Tracker (1.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Name
am: ስም

en: Published
am: የታተመ

en: @time ago
am: @time በፊት
