Activity Tracker (1.0.0) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Comments
ar: التعليقات

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: new
ar: جديد

en: updated
ar: التحديث

en: Name
ar: الاسم

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Published
ar: منشور

en: Tracker
ar: المتتبع

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: 1 new | @count new
ar[0]: واحد جديد
ar[1]: لا جديد
ar[2]: اثنان جديدان
ar[3]: @count جدد
ar[4]: @count جديدا
ar[5]: @count جديد

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Activity
ar: النشاط

en: About
ar: حول

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Recent content
ar: أحدث المحتويات

en: Tracking new and updated site content
ar: تتبع محتويات الموقع الجديدة والمحدثة

en: Tracking user-specific content
ar: تتبع المحتوى الخاص بمستخدم معين

en: My recent content
ar: محتوياتي الحديثة

en: Enables tracking of recent content for users.
ar: تسمح بتتبع المحتوى الذي نشره المستخدمون حديثاً.

en: Indexed %count content items for tracking.
ar: تمت فهرسة @count محتوى للتتبع.
