Activity Tracker (1.0.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Comments
bg: Коментари

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: new
bg: нов

en: updated
bg: Актуализирано

en: Name
bg: Име

en: Statistics
bg: Статистики

en: Published
bg: Публикувано

en: Tracker
bg: Тракер

en: 1 new | @count new
bg[0]: 1 ново
bg[1]: @count нови

en: @time ago
bg: преди @time

en: Recent content
bg: Последно съдържание
