Activity Tracker (1.0.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Comments
cs: Komentáře

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: new
cs: novinka

en: updated
cs: aktualizováno

en: Name
cs: Jméno

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Tracker
cs: Sledování příspěvků

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: 1 new | @count new
cs[0]: 1 nový
cs[1]: @count nové
cs[2]: @count nových

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Activity
cs: Aktivita

en: About
cs: Popis

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Uses
cs: Použití

en: The node ID of the node.
cs: ID uzlu.

en: Recent content
cs: Nový obsah

en: Tracking new and updated site content
cs: Sledování nového a aktualizovaného obsahu stránky

en: Tracking user-specific content
cs: Sledování obsahu od určitého uživatele

en: My recent content
cs: Můj aktuální obsah

en: Enables tracking of recent content for users.
cs: Povoluje uživatelům sledování aktuálního obsahu.

en: Indexed %count content items for tracking.
cs: Počet zaindexovaných položek obsahu pro sledování: %count
