Activity Tracker (1.0.0) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Comments
el: Σχόλια

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: new
el: νέο

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: Name
el: Όνομα

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Tracker
el: Ανιχνευτής

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: 1 new | @count new
el[0]: 1 νέο
el[1]: @count νέα

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: About
el: Περί

en: The date the node was last updated.
el: Η ημερομηνία που ενημερώθηκε ο κόμβος.

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Uses
el: Χρήσεις

en: The node ID of the node.
el: Το node ID του κόμβου.

en: User posted or commented
el: Ο χρήστης δημοσίευσε ή σχολίασε

en: Recent content
el: Πρόσφατο περιεχόμενο

en: Tracking new and updated site content
el: Παρακολούθηση του νέου και του ενημερωμένου περιεχομένου του ιστοτόπου

en: Tracking user-specific content
el: Παρακολούθηση περιεχομένου συγκεκριμένου χρήστη

en: My recent content
el: Δικό μου πρόσφατο περιεχόμενο

en: Enables tracking of recent content for users.
el: Επιτρέπει την παρακολούθηση πρόσφατων καταχωρίσεων των χρηστών.

en: Indexed %count content items for tracking.
el: Έγινε δεικτοδότηση %count αντικειμένων περιεχομένου για παρακολούθηση.

en: The Unix timestamp when the node was most recently saved or commented on.
el: Η ημερομηνία σε χρονική σήμανση UNIX της τελευταίας αποθήκευσης ή σχολιασμού του κόμβου.
