Activity Tracker (1.0.0) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: new
et: uus

en: updated
et: uuendatud

en: Name
et: Nimi

en: Statistics
et: Statistika

en: Published
et: Avaldatud

en: Tracker
et: Jälgija

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: 1 new | @count new
et[0]: 1 uus
et[1]: @count uut

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Activity
et: Tegevus

en: About
et: Programmist

en: The date the node was last updated.
et: Postituse uuendamise kuupäev.

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Uses
et: Kasutab

en: The node ID of the node.
et: Sisuelemendi ID

en: User posted or commented
et: Kasutaja postitatud või kommenteeritud

en: Whether or not the node is published.
et: Kas sisuelement on avalik või mitte.

en: Recent content
et: Hiljutine sisu

en: Tracking new and updated site content
et: Sisu lisamise ning uuendamise jälgimine

en: Tracking user-specific content
et: Kasutajapõhise sisu jälgimine

en: My recent content
et: Minu viimatilisatud sisu

en: Enables tracking of recent content for users.
et: Võimaldab jälgida kasutajate poolt viimati lisatud sisu.

en: Indexed %count content items for tracking.
et: Jälgimiseks on indekseeritud %count elementi.

en: Tracker - User
et: Jälgija - Kasutaja

en: Tracker settings
et: Jälgija seaded

en: Cron index limit
et: Cron-i indekseerimise limiit

en: Nodes user posted/commented on
et: Sisuelememendid mida kasutaja lõi/kommenteeris

en: UID of a nodes user posted/commented on
et: Sisuelemendi UID mida kasutaja lõi/kommenteeris
