Activity Tracker (1.0.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: new
eu: berria

en: updated
eu: eguneratua

en: Name
eu: Izena

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Tracker
eu: Aztarnariak

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: 1 new | @count new
eu[0]: berri 1
eu[1]: @count berri

en: @time ago
eu: duela @time

en: Activity
eu: Aktibitate

en: About
eu: (r)i buruz

en: The date the node was last updated.
eu: Nodoa azkenekoz noiz eguneratu zen.

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Recent content
eu: Eduki berria

en: My recent content
eu: Nere eduki berria
