Activity Tracker (1.0.0) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Comments
fi: Kommentit

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: new
fi: uudet

en: updated
fi: päivitetty

en: Name
fi: Nimi

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Published
fi: Julkaistu

en: Tracker
fi: Seuranta

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: 1 new | @count new
fi[0]: 1 uusi
fi[1]: @count uutta

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: About
fi: Tietoja

en: The date the node was last updated.
fi: Solmun viimeisin päivityspäivämäärä.

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Uses
fi: Käyttää

en: The node ID of the node.
fi: Solmun ID.

en: User posted or commented
fi: Käyttäjä lähetti tai kommentoi

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
fi: Näytä solmut vain jos käyttäjä lähetti tai on kommentoinut kyseistä solmua.

en: Whether or not the node is published.
fi: Onko solmu julkaistu vaiko ei.

en: Recent content
fi: Uusin sisältö

en: Tracking new and updated site content
fi: Uuden ja päivitetyn sisällön jäljittäminen

en: Tracking user-specific content
fi: Käyttäjäkohtaisen sisällön jäljittäminen

en: My recent content
fi: Oma viimeisin sisältöni

en: Enables tracking of recent content for users.
fi: Mahdollistaa sisällön jäljittämisen käyttäjille.

en: Indexed %count content items for tracking.
fi: Indeksoitiin %count elementtiä jäljitystä varten.

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
fi: Käyttäjän luoman tai kommentoiman solmun ID. Sinun on käytettävä argumenttia tai suodatettava UID:n perusteella tai voit saada harhaanjohtavia tuloksia tähän kenttään.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
fi: Solmuun koskeneen käyttäjän ID (joko kirjoittajan tai kommentoijan ID).

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
fi: Päivämäärä jolloin solmua viimeksi päivitettiin tai kommentoitiin. Sinun on käytettävä argumenttia tai suodatettava UID:n perusteella tai voit saada harhaanjohtavia tuloksia tähän kenttään.

en: Tracker - User
fi: Seuraaja - Käyttäjä

en: Whether or not the node is published. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
fi: Onko solmu julkaistu vaiko ei. Sinun on käytettävä argumenttia tai suodatettava UID:n perusteella tai voit saada harhaanjohtavia tuloksia tähän kenttään.

en: Tracker settings
fi: Seurannan asetukset

en: Cron index limit
fi: Cron indeksin raja

en: Activity Tracker
fi: Aktivisuuden seuranta
