Activity Tracker (1.0.0) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Comments
gl: Comentarios

en: Last updated
gl: Última actualización

en: new
gl: novo

en: updated
gl: actualizado

en: Name
gl: Nome

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Published
gl: Publicado

en: Tracker
gl: Seguimento

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: 1 new | @count new
gl[0]: 1 novo
gl[1]: %count novos

en: @time ago
gl: fai @time

en: About
gl: Información

en: The date the node was last updated.
gl: A data que o nodo foi actualizado.

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Uses
gl: Usos

en: The node ID of the node.
gl: O ID do nodo.

en: User posted or commented
gl: Usuario envío ou comentou

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
gl: Mostra os nodos sóamente si un usuario envíou o nodo ou o comentou.

en: Whether or not the node is published.
gl: Si o nodo está ou non publicado

en: Recent content
gl: Contido recente

en: Tracking new and updated site content
gl: Seguimento do contido novo e actualizado do sitio

en: Tracking user-specific content
gl: Seguimiento do contenido por usuario concreto

en: My recent content
gl: O meu contido recente

en: Enables tracking of recent content for users.
gl: Activar o seguimento do contido recente para os usuarios.

en: Indexed %count content items for tracking.
gl: Indexados %count elementos do contido para seguimento.
