Activity Tracker (1.0.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Last updated
hi: आखरी अपडेट

en: new
hi: नवीन

en: updated
hi: अद्यतन

en: Name
hi: नाम

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Tracker
hi: ट्रैकर/ खोजी

en: 1 new | @count new
hi[0]: १ नया
hi[1]: @count नया

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: Activity
hi: गतिविधि

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Indexed %count content items for tracking.
hi: क्रमाँक किया %count सामग्री आइटम को ट्रैकिंग के लिए.
