Activity Tracker (1.0.0) - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: new
hu: új

en: updated
hu: frissült

en: Name
hu: Név

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Published
hu: Közzétéve

en: Tracker
hu: Követő

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: 1 new | @count new
hu[0]: 1 új
hu[1]: @count új

en: @time ago
hu: @time

en: Activity
hu: Tevékenység

en: About
hu: Leírás

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: The date the node was last updated.
hu: A dátum, amikor a tartalom utoljára frissült.

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Uses
hu: Használat

en: The node ID of the node.
hu: A tartalom azonosítója.

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító

en: User posted or commented
hu: Beküldő vagy hozzászóló felhasználó

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
hu: Tartalmak megjelenítése csak akkor, ha a felhasználó küldte be a tartalmat, vagy hozzászólt a tartalomhoz.

en: Whether or not the node is published.
hu: A tartalom közzétett-e.

en: Recent content
hu: Friss tartalom

en: Tracking new and updated site content
hu: Új és frissült tartalmak követése

en: Tracking user-specific content
hu: Felhasználókhoz köthető tartalmak követése

en: My recent content
hu: Saját friss tartalmak

en: Enables tracking of recent content for users.
hu: Segítségével a felhasználók követhetik a friss tartalmakat.

en: Indexed %count content items for tracking.
hu: %count tartalom indexelve lett a követéshez.

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
hu: Annak a tartalomnak az azonosítója, amelyet a felhasználó létrehozott vagy amelyhez hozzászólt. Az UID azonosítónál egy tulajdonságot vagy szűrőt kell használni, különben a mező téves eredményt ad.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
hu: Annak a felhasználónak az azonosítója, aki létrehozta vagy hozzászólt a tartalomhoz.

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
hu: A tartalom utolsó frissítésének vagy hozzászólásának dátuma. Az UID azonosítónál egy tulajdonságot vagy szűrőt kell használni, különben a mező téves eredményt ad.

en: Tracker - User
hu: Követő – Felhasználó

en: Whether or not the node is published. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
hu: A tartalom közzé van téve vagy sem. Az UID azonosítónál egy tulajdonságot vagy szűrőt kell használni, különben a mező téves eredményt ad.

en: Tracker settings
hu: Követő beállítások

en: Cron index limit
hu: Cron indexkorlát

en: Nodes user posted/commented on
hu: Tartalmak, ahol a felhasználó bejegyzést készített vagy hozzászólt

en: UID of a nodes user posted/commented on
hu: A felhasználó által közzétett vagy hozzászólt tartalmak egyedi azonosítója (UID)

en: To follow a specific user's new and updated content, select the <em>Activity</em> tab from the user's profile page.
hu: Egy adott felhasználó új vagy frissült tartalmainak listája a felhasználó profil oldalán a <em>Követés</em> fülre kattintva érhető el.

en: Activity Tracker
hu: Tevékenység-követő

en: The Activity Tracker module displays the most recently added and updated content on your site, and allows you to follow new content created by each user. This module has no configuration options. For more information, see the <a href=":tracker">online documentation for the Activity Tracker module</a>.
hu: Az <em>Activity Tracker</em> modul megmutatja a legutóbb hozzáadott és frissített tartalmakat és lehetővé teszi a felhasználók által létrehozott új tartalmak követését. Ennek a modulnak nincsenek beállításai. További tudnivaló a modul <a href=":tracker">online dokumentációjában</a> található.

en: The <a href=":recent">Recent content</a> page shows new and updated content in reverse chronological order, listing the content type, title, author's name, number of comments, and time of last update. Content is considered updated when changes occur in the text, or when new comments are added. The <em>My recent content</em> tab limits the list to the currently logged-in user.
hu: A <a href=":recent">Friss tartalom</a> oldal az új vagy frissített tartalmakat sorolja fel fordított időrendben. Minden tartalomnál megjelenik a tartalom típusa, címe, a szerző felhasználóneve, a hozzászólások száma és az utolsó módosítás dátuma. A tartalom akkor számít módosítottnak, ha változott a szövege, vagy új hozzászólás érkezett rá. A <em>Saját friss tartalmak</em> fül alatt csak a jelenleg belépett felhasználó tartalma látható.

en: The {node}.nid this record tracks.
hu: Ezen rekord által követett entitás {node}.nid azonosítója.

en: Boolean indicating whether the node is published.
hu: Logikai érték, mely megmutatja, hogy a tartalom közzé van-e téve.

en: The Unix timestamp when the node was most recently saved or commented on.
hu: A tartalom utolsó mentésének vagy hosszászólásának Unix időbélyege.

en: The {user}.nid this record tracks.
hu: Ezen rekord által követett felhasználó {user}.nid azonosítója.

en: The {users}.uid of the node author or commenter.
hu: A tartalom létrehozójának vagy hozzászólójának {users}.uid értéke.

en: The Unix timestamp when the user was most recently saved or commented on.
hu: A felhasználó utolsó mentésének vagy hosszászólásának Unix időbélyege.
