Activity Tracker (1.0.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: new
hy: նոր

en: updated
hy: թարմացում

en: Name
hy: Անուն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Uses
hy: Օգտագործում
