Activity Tracker (1.0.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: new
ka: ახალი

en: updated
ka: განახლებულია

en: Name
ka: სახელი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: 1 new | @count new
ka[0]: 1 ახალი
ka[1]: @count ახალი

en: @time ago
ka: @time წინ
