Activity Tracker (1.0.0) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: new
ku: نوێ

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Name
ku: ناو

en: Statistics
ku: ئامار

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: 1 new | @count new
ku[0]: 1 نوێ
ku[1]: @count نوێ

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: About
ku: دەربارە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Recent content
ku: ناوەڕۆکە نوێیەکان

en: Tracking new and updated site content
ku: بەدواکەوتنی ناوەڕۆکی نوێ و نوێکراوەی ماڵپەڕ

en: Tracking user-specific content
ku: بەدواکەوتنی ناوەڕۆکی تایبەت بە بەکارهێنەر

en: My recent content
ku: ناوەڕۆکە تازەکانی خۆم
