Activity Tracker (1.0.0) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Comments
lt: Komentarai

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: new
lt: naujas

en: updated
lt: atnaujinta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Tracker
lt: Seklys

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: 1 new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count naujų

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: About
lt: Apie

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Uses
lt: Naudoja

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Whether or not the node is published.
lt: Ar mazgas yra publikuotas.

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: Tracking new and updated site content
lt: Sekti naują ir atnaujintą svetainės turinį

en: Tracking user-specific content
lt: Sekti konkretaus nario turinį

en: My recent content
lt: Mano naujausias turinys

en: Enables tracking of recent content for users.
lt: Leidžia nariams stebėti naujausią turinį.

en: Indexed %count content items for tracking.
lt: Sekimui indeksuota %count turinio elementų.
