Activity Tracker (1.0.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: new
my: အသစ်

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: Name
my: အမည်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: About
my: အကြောင်း

en: Recent content
my: လတ်တလော အကြောင်းအရာများ
