Activity Tracker (1.0.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: new
nn: ny

en: updated
nn: oppdatert

en: Name
nn: Namn

en: Published
nn: Publisert

en: 1 new | @count new
nn[0]: 1 ny
nn[1]: @count nye

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Recent content
nn: Nyaste innhald

en: My recent content
nn: Mine siste innlegg
