Activity Tracker (1.0.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Comments
os: Комментари

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: new
os: ног

en: updated
os: сног

en: Name
os: Ном
