Activity Tracker (1.0.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: new
pa: ਨਵਾਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ
