Activity Tracker (1.0.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: new
se: ođđa

en: Name
se: Namma

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
