Activity Tracker (1.0.0) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Comments
sk: Komentáre

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: new
sk: nové

en: updated
sk: aktualizované

en: Name
sk: Názov

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Published
sk: Zverejnené

en: Tracker
sk: Sledovanie príspevkov

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: 1 new | @count new
sk[0]: 1 nový
sk[1]: @count nové
sk[2]: @count nových

en: @time ago
sk: pred @time

en: Activity
sk: Aktivita

en: About
sk: Informácie o

en: The date the node was last updated.
sk: Dátum poslednej aktualizácie uzla.

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Uses
sk: Používa

en: The node ID of the node.
sk: ID uzla

en: Whether or not the node is published.
sk: Či je uzol publikovaný alebo nie.

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: Tracking new and updated site content
sk: Sledovanie nového a aktualizovaného obsahu stránky

en: Tracking user-specific content
sk: Sledovanie špecifického obsahu používateľa

en: My recent content
sk: Môj nový obsah

en: Enables tracking of recent content for users.
sk: Povoľuje používateľom sledovanie nového obsahu.

en: Indexed %count content items for tracking.
sk: Na sledovanie bolo zindexovaných %count položiek obsahu.
