Activity Tracker (1.0.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Comments
sl: Komentarji

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: new
sl: novo

en: updated
sl: posodobljeno

en: Name
sl: Ime

en: Statistics
sl: Statistika

en: Published
sl: Objavljeno

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: 1 new | @count new
sl[0]: 1 nov
sl[1]: @count nova
sl[2]: @count novi
sl[3]: @count novih

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: About
sl: O modulu

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Uses
sl: Uporablja
