Activity Tracker (1.0.0) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Comments
sq: Komente

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: new
sq: i ri

en: updated
sq: u përditësua

en: Name
sq: Emri

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Published
sq: Publikuar

en: Tracker
sq: Gjurmues

en: 1 new | @count new
sq[0]: 1 e ri
sq[1]: @count të reja

en: @time ago
sq: @time më parë

en: About
sq: Informacione

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Recent content
sq: Përmbajtje e re

en: Tracking new and updated site content
sq: Duke monitoruar përmbajtjet e reja dhe të përditësuara të sajtit

en: Tracking user-specific content
sq: Duke monitoruar përmbajtjet e përdoruesit

en: My recent content
sq: Përmbajtjet e mia të fundit

en: Enables tracking of recent content for users.
sq: Mundëson monitorimin e përmbajtjeve të fundit për përdoruesit.
