Activity Tracker (1.0.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Last updated
th: แก้ไข

en: new
th: ใหม่

en: updated
th: ถูกปรับปรุง

en: Statistics
th: สถิติ

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: 1 new | @count new
th[0]: ใหม่ 1
th[1]: @count ใหม่

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: User posted or commented
th: ผู้ใช้โพสต์หรือแสดงความคิดเห็น

en: Enables tracking of recent content for users.
th: ช่วยให้การติดตามเนื้อหาที่ผ่านมาสำหรับผู้ใช้
