Activity Tracker (1.0.0) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Comments
vi: Bình luận

en: Last updated
vi: Cập nhật lần cuối

en: new
vi: mới

en: updated
vi: đã cập nhật

en: Name
vi: Tên

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Published
vi: Đã công bố

en: Updated date
vi: Ngày cập nhật

en: 1 new | @count new
vi[0]: @count mới

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: About
vi: Giới thiệu

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Recent content
vi: Nội dung mới

en: Tracking new and updated site content
vi: Theo dõi các nội dung mới hoặc vừa cập nhật.

en: Tracking user-specific content
vi: Theo dõi nội dung của người dùng

en: My recent content
vi: Nội dung gần đây của tôi

en: Enables tracking of recent content for users.
vi: Cho phép theo dõi các nội dung mới cho người dùng.

en: Indexed %count content items for tracking.
vi: Lập chỉ mục %count số nội dung mục để theo dõi
