Activity Tracker (1.1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Comments
bs: Komentari

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: new
bs: novi

en: Name
bs: Ime

en: Statistics
bs: Statistika

en: Published
bs: Objavljeno

en: @time ago
bs: prije @time

en: Activity
bs: Aktivnost
