Activity Tracker (1.1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Comments
af: Kommentaar

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: new
af: nuut

en: updated
af: opgedateer

en: Name
af: Naam

en: Statistics
af: Statistieke

en: Published
af: Gepubliseerd

en: 1 new | @count new
af[0]: 1 nuut
af[1]: @count nuut
