Activity Tracker (1.1.0) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Comments
az: Şərhlər

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: new
az: yeni

en: updated
az: yeniləndi

en: Name
az: Ad

en: Statistics
az: Statistika

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Tracker
az: İzləyici

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: About
az: Haqqında

en: The date the node was last updated.
az: Nodun son yenilənmə tarixi.

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Uses
az: İstifadə edir

en: The node ID of the node.
az: Düyünün node ID-si.

en: User posted or commented
az: İstifadəçi göndərdi və ya şərh etdi

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
az: Yalnız bir istifadəçi qovşağı yerləşdirib və ya qovşaqda şərh yazdıqda qovşaqları göstərin.

en: Whether or not the node is published.
az: Düyün dərc edilib-edilməməsi.
