Activity Tracker (1.1.0) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Comments
be: Каментары

en: Last updated
be: Абноўлена

en: new
be: новае

en: updated
be: абноўлена

en: Name
be: Імя

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Published
be: Апублікавана

en: Tracker
be: Сачыльнік

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: 1 new | @count new
be[0]: 1 новы
be[2]: @count новых

en: @time ago
be: @time таму

en: About
be: Аб

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Recent content
be: Апошнія матэрыялы

en: Tracking new and updated site content
be: Адсочванне новага і абноўленага матэрыялу на сайце

en: Tracking user-specific content
be: Адсочванне карыстальніцкага зместа

en: My recent content
be: Маё апошняе змесціва

en: Enables tracking of recent content for users.
be: Гэта дазваляе карыстальнікам сачыць за апошнім зместам.

en: Indexed %count content items for tracking.
be: Індэксаваны %count элементаў змесціва для адсочвання.
