Activity Tracker (1.1.0) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: new
bn: নতুন

en: updated
bn: আপডেটকৃত

en: Name
bn: নাম

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: @time ago
bn: @time সময় আগে

en: About
bn: সম্পর্কে

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Recent content
bn: সাম্প্রতিক বিষয়বস্তু
