Activity Tracker (1.1.0) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: new
bo: གསར་བ

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Name
bo: མིང

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Tracker
bo: རྗེས་འདེད་ལག་ཆ

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: 1 new | @count new
bo[0]: གསར་བ་@count

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The date the node was last updated.
bo: སྦྲེལ་གནས་ལ་མཐའ་མཇུག་གི་གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་ཚེས་གྲངས།

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: User posted or commented
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་སྤེལ་བའི་གསར་སྤེལ་དང་ཡང་ན་དཔྱད་གཏམ

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
bo: སྤྱོད་མཁན་གཅིག་གིས་སྦྲེལ་གནས་སྤེལ་བ་དང་ཡང་ན་དེ་ལ་དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་ཚེ་སྦྲེལ་གནས་དེ་མངོན་པ།

en: Recent content
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ནང་དོན

en: Tracking new and updated site content
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ནང་དོན་གསར་པ་དང་གསར་སྒྱུར་བྱས་པར་རྗེས་འདེད་བྱེད་པ

en: Tracking user-specific content
bo: སྤྱོད་མཁན་དམིགས་བསལ་གྱི་ནང་དོན་ལ་རྗེས་འདེད་པ

en: My recent content
bo: ངའི་ཉེ་ཆར་གྱི་ནང་དོན

en: Enables tracking of recent content for users.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཉེ་ཆར་ནང་དོན་ལ་ལྟ་སྐུལ་བྱེད་པར་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ།

en: Indexed %count content items for tracking.
bo: རྗེས་འདེད་བྱེད་དགོས་པའི་ནང་དོན་%count་དཀར་ཆག་ཏུ་བསྒྲིག་ཚར།
