Activity Tracker (1.1.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: new
dz: གསརཔ།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Tracker
dz: ཊེ་ཀར་

en: 1 new | @count new
dz[0]: གསརཔ་ ༡།
dz[1]: %count གསརཔ།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།
