Activity Tracker (1.1.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Comments
eo: Komentoj

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: new
eo: nova

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: Name
eo: Nomo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Published
eo: Publikigita

en: Tracker
eo: Ŝanĝospurilo

en: 1 new | @count new
eo[0]: 1 nova
eo[1]: @count novaj

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Recent content
eo: Laste aldonitaj
