Activity Tracker (1.1.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: new
gu: નવું

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: Name
gu: નામ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
