Activity Tracker (1.1.0) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Comments
hr: Komentari

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: new
hr: novo

en: updated
hr: osvježeno

en: Name
hr: Naziv

en: Statistics
hr: Statistike

en: Published
hr: Objavljeno

en: Tracker
hr: Tragač

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: 1 new | @count new
hr[0]: 1 nova
hr[1]: @count nove
hr[2]: @count novih

en: @time ago
hr: prije @time

en: Activity
hr: Aktivnost

en: About
hr: Opis

en: The date the node was last updated.
hr: Nadnevak kada je node zadnji put ažuriran.

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Uses
hr: Uporaba

en: The node ID of the node.
hr: Node ID

en: User posted or commented
hr: Korisnik koji je dodao sadržaj ili komentar

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
hr: Prikaži unose samo ukoliko je korisnik autor unosa ili je komentirao isti.

en: Whether or not the node is published.
hr: Je li unos objavljen ili ne.

en: Recent content
hr: Posljednji sadržaji

en: Tracking new and updated site content
hr: Praćenjeg novog i osvježenog sadržaja lokacije

en: Tracking user-specific content
hr: Praćenje korisničkog sadržaja

en: My recent content
hr: Moj nedavno sadržaj

en: Enables tracking of recent content for users.
hr: Omogućava praćenje zadnjeg korisničkog sadržaja.

en: Indexed %count content items for tracking.
hr: Indeksirano %count stavki sadržaja za praćenje.
