Activity Tracker (1.1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Comments
is: Ummæli

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: new
is: nýtt

en: updated
is: uppfært

en: Name
is: Nafn

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Published
is: Birt

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: 1 new | @count new
is[0]: 1 nýr
is[1]: @count nýir

en: @time ago
is: @time síðan

en: About
is: Um
