Activity Tracker (1.1.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Comments
jv: Komèntar

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: new
jv: anyar

en: updated
jv: wis diupdate

en: Name
jv: Jeneng

en: Statistics
jv: Statistik

en: Published
jv: Dipacak

en: 1 new | @count new
jv[0]: 1 anyar
jv[1]: @count anyar

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: About
jv: Ngenani

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Recent content
jv: Konten pungkasan

en: Tracking new and updated site content
jv: Njejaki anyare lan nganyari konten situs

en: Tracking user-specific content
jv: Njejaki konten sākā panganggo-spesifik

en: My recent content
jv: Konten pungkasanku

en: Enables tracking of recent content for users.
jv: Nguripnā panjejakan marang konten sing sering diakses marang panganggo.

en: Indexed %count content items for tracking.
jv: Ngindek %count konten item kanggo njelajah.
