Activity Tracker (1.1.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: new
kk: жаңа

en: updated
kk: жанартылған

en: Name
kk: Аты

en: Statistics
kk: Статистика

en: Published
kk: Жарияланған

en: Tracker
kk: Трекер

en: 1 new | @count new
kk[0]: 1 жаңа

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Recent content
kk: Соңғы контент

en: My recent content
kk: Менің соңғы контентерім

en: Enables tracking of recent content for users.
kk: Қолданушылар үшiн жақында мазмұнды iздеп табуға мүмкiндiк бередi.
