Activity Tracker (1.1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: new
kn: ಹೊಸ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: About
kn: ಕುರಿತು
