Activity Tracker (1.1.0) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Comments
lv: Komentāri

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: new
lv: jauns

en: updated
lv: labots

en: Name
lv: Nosaukums

en: Statistics
lv: Statistika

en: Published
lv: Publicēts

en: Tracker
lv: Sekotājs

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: 1 new | @count new
lv[0]: @count jauns
lv[1]: @count jauni
lv[2]: @count jauni

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: About
lv: Par

en: The date the node was last updated.
lv: Mezgla pēdējās atjaunināšanas datums.

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Uses
lv: Lieto

en: The node ID of the node.
lv: Mezgla mezgla ID.

en: User posted or commented
lv: Lietotājs rakstīja vai komentēja

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lv: Rādīt mezglus tikai tad, ja lietotājs ievietojis mezglu vai komentējis mezglu.

en: Whether or not the node is published.
lv: Vai mezgls ir publicēts vai nav.

en: Recent content
lv: Jaunākais saturs

en: Indexed %count content items for tracking.
lv: sekošanai indeksēti %count satura vienumi
