Activity Tracker (1.1.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Comments
mg: Heviteny

en: new
mg: vaovao

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Recent content
mg: Ireo lahatsoratra farany
