Activity Tracker (1.1.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: new
ml: പുതിയത്

en: updated
ml: പുതുക്കിയിരിക്കുന്നു

en: Name
ml: പേര്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
